ŠIMÁNKOVÁ A ŠTOLBOVÁ ZLATÁ NA CROATIA OPEN

Česká reprezentace ve sportovním zápase nás úspěšně reprezentovala na Croatia Open v Záhřebu. Mezi bezmála 1300 závodníky jsme se neztratili a naši závodníci podali velmi dobré výkony.


Nejlepší formu předvedla Adriana Šimánková a Petra Štolbová. Adriana si po 4 výhrách mohla užívat zlatou medaili. Mezi svými soupeřkami porazila i úřadující Mistryni Evropy z Itálie. Petra musela vyhrát ještě jeden zápas navíc. To se jí podařilo a až na vyrovnané finále prokazovala až neuvěřitelnou dominanci, kdy ve 4 zápasech deklasovala své soupeřky před limitem o 12 bodů. Pro bronzové medaile dokráčeli Sebastian Akhlas a Kristýna Drobná, kterým stačilo jedno vítězství. Těsně pod stupni vítězů skončil Viktor Jankovský, David Šimek a Karel Adam, kteří zvítězili ve dvou bojích a vypadli ve čtvrtfinále. Marek Trieb, Daniel Dostál, Josef Med a Michaela Kubíková prošli prvním kolem.

Czech Team ve složení: Národní tým, Taejang Dojang, SCM Praha a Panter Humpolec, skončil v bodování týmů na celkovém krásném 10. místě z 208 týmů a v kategorii kadetek na neuvěřitelném 3. místě.

Medailisti: 1. místo Adriana Šimánková (Národní tým)
1. místo Petra Štolbová (SCM Praha)
3. místo Kristýna Drobná (SCM Praha)
3. místo Sebastian Akhlas (TKD Lacek)

Autor a foto: Bc. Viktor Jankovský

INTRANET-PŘIHLÁŠENÍ

jméno:
heslo:

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

COBRA CUP 2018

10. 3.

PRAHA

Turnaj


Havířovský pohár poomse

11. 3.

Turnaj


Aprílový turnaj 2018

14. 4.

Turnaj


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz