ŠIMÁNKOVÁ A ŠTOLBOVÁ ZLATÁ NA CROATIA OPEN

Česká reprezentace ve sportovním zápase nás úspěšně reprezentovala na Croatia Open v Záhřebu. Mezi bezmála 1300 závodníky jsme se neztratili a naši závodníci podali velmi dobré výkony.


Nejlepší formu předvedla Adriana Šimánková a Petra Štolbová. Adriana si po 4 výhrách mohla užívat zlatou medaili. Mezi svými soupeřkami porazila i úřadující Mistryni Evropy z Itálie. Petra musela vyhrát ještě jeden zápas navíc. To se jí podařilo a až na vyrovnané finále prokazovala až neuvěřitelnou dominanci, kdy ve 4 zápasech deklasovala své soupeřky před limitem o 12 bodů. Pro bronzové medaile dokráčeli Sebastian Akhlas a Kristýna Drobná, kterým stačilo jedno vítězství. Těsně pod stupni vítězů skončil Viktor Jankovský, David Šimek a Karel Adam, kteří zvítězili ve dvou bojích a vypadli ve čtvrtfinále. Marek Trieb, Daniel Dostál, Josef Med a Michaela Kubíková prošli prvním kolem.

Czech Team ve složení: Národní tým, Taejang Dojang, SCM Praha a Panter Humpolec, skončil v bodování týmů na celkovém krásném 10. místě z 208 týmů a v kategorii kadetek na neuvěřitelném 3. místě.

Medailisti: 1. místo Adriana Šimánková (Národní tým)
1. místo Petra Štolbová (SCM Praha)
3. místo Kristýna Drobná (SCM Praha)
3. místo Sebastian Akhlas (TKD Lacek)

Autor a foto: Bc. Viktor Jankovský

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

Seminář kyorugi a poomsae

5. 5.

Semináře a školení


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


Panter Cup 2018

12. 5.

Kalendář akcí


Hirundo Cup

26. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz