TAEKWONDO W.T.F. - HANSOO CUP – MĚLNÍK 6.12.2014

V sobotu 6.12.2014 se v Mělníku konal již tradiční turnaj Taekwondo a to  v technických sestavách Poomsae.  Na turnaj se přihlásilo 148 závodníků v kategorii jednotlivců, přes 40 dvojic a takřka stejný počet trojic.

Od rána tak bylo jasné, že závodníky čeká dlouhý den. Po úvodním ceremoniálu, kterého se zúčastnil i starosta města Mělníka pan MVDr. Ctirad Mikeš, byly zahájeny soutěžní kategorie jednotlivců. Závodníci předváděli sportovní sestavy, ve kterých se hodnotí především správnost technik, dynamika, uvolněnost, plynulost a přesnost.

Jako doprovodný program byli na poledne přizváni borci z Workout-Mělník, kteří předvedli silové cvičení na hrazdě. Dobrovolníci z řad Taekwondistů si poté mohli vyzkoušet, jak nelehká jsou tato cvičení. Zájem o cvičení byl veliký a u siláků z Workoutu bylo stále plno.Po obědě se pokračovalo v technických sestavách dvojic a trojic. Turnaj ovládl tým Taehan, který získal nejvíce ocenění a zanechal za sebou i domácí mělnické Taekwondisty z týmu Hansoo.
Slovem organizátora doufám, že se turnaj všem zúčastněným líbil, a že si odvezli krom medailí a pohárů i spoustu zážitků a zkušeností.

Autoři:
Martin Prokeš
Petr Limprecht

INTRANET-PŘIHLÁŠENÍ

jméno:
heslo:

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

COBRA CUP 2018

10. 3.

PRAHA

Turnaj


Havířovský pohár poomse

11. 3.

Turnaj


Aprílový turnaj 2018

14. 4.

Turnaj


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz