TAEKWONDO W.T.F. - HANSOO CUP – MĚLNÍK 6.12.2014

V sobotu 6.12.2014 se v Mělníku konal již tradiční turnaj Taekwondo a to  v technických sestavách Poomsae.  Na turnaj se přihlásilo 148 závodníků v kategorii jednotlivců, přes 40 dvojic a takřka stejný počet trojic.

Od rána tak bylo jasné, že závodníky čeká dlouhý den. Po úvodním ceremoniálu, kterého se zúčastnil i starosta města Mělníka pan MVDr. Ctirad Mikeš, byly zahájeny soutěžní kategorie jednotlivců. Závodníci předváděli sportovní sestavy, ve kterých se hodnotí především správnost technik, dynamika, uvolněnost, plynulost a přesnost.

Jako doprovodný program byli na poledne přizváni borci z Workout-Mělník, kteří předvedli silové cvičení na hrazdě. Dobrovolníci z řad Taekwondistů si poté mohli vyzkoušet, jak nelehká jsou tato cvičení. Zájem o cvičení byl veliký a u siláků z Workoutu bylo stále plno.Po obědě se pokračovalo v technických sestavách dvojic a trojic. Turnaj ovládl tým Taehan, který získal nejvíce ocenění a zanechal za sebou i domácí mělnické Taekwondisty z týmu Hansoo.
Slovem organizátora doufám, že se turnaj všem zúčastněným líbil, a že si odvezli krom medailí a pohárů i spoustu zážitků a zkušeností.

Autoři:
Martin Prokeš
Petr Limprecht

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

Seminář kyorugi a poomsae

5. 5.

Semináře a školení


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


Panter Cup 2018

12. 5.

Kalendář akcí


Hirundo Cup

26. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz