Berlin Open 2013

Sportovní centrum mládeže Praha ve spolupráci s oddíly SK Cobra Dojang Prague a Kangsim Dojang vyjelo na turnaj do Berlína v počtu 18 závodníků. Celkově bylo registrovaných přes 500 soutěžících z Norska, Německa, Polska Rakouska, Slovenska, Slovinska, Turecka, České Republiky a v menším zastoupení z mnoha dalších zemí.

V této konkurenci naše výprava získala 3 zlaté, 2 stříbrné a 3 bronzové medaile.

Medailisté:
1. místo vybojovali: Lukáš Sládek (SCM - Kangsim Dojang), Veronika Soliz Rudon(SCM - Taehan), Petra Štolbová (SK Cobra Dojang Prague)
2. místo vybojovali:  Jan Kůla (SCM - SK Cobra Dojang Prague), Sebastian Sviderski (Kangsim Dojang)
3. místo vybojovali:  Jakub Siegl (SCM - Sejong Dojang), Jan Starové (SCM - SK Cobra Dojang Prague) , Jakub Vaníček(Kangsim Dojang)

Výsledky našich závodníků jsou uspokojivé. Dobrou práci odvedli koučové Karel Nosek, Viktor Jankovský a Petr Štefl jak se svými svěřenci, tak svou pozorností a pevnými nervy při interakci s rozhodčími. Zásluha samozřejmě patří také trenérům z mateřských klubů.

Autoři: Jan K. Novák, Viktor Janovský