Zkoušky v jihočeském Taehanu

 

V úterý 18. 2. 2014 skládali členové protivínského klubu taekwondo zkoušky na technické stupně - kup.

Útočiště našli ve školní tělocvičně, kam si klub přivezl a instaloval své tatami. Za poskytnutí prostoru děkujeme p. Křišťálovi řediteli ZŠ Protivín v Komenského ul.

Zkoušky členové klubu skládali u korejského mistra Lee Youn Jae, 7.dan. Před samotnými zkouškami, vedl mistr hodinový seminář, kde vysvětlil základní techniky, co přesně znamenají a jak správně je provádět.

Na samotných zkouškách byli cvičenci rozděleni podle svého dosavadního technického stupně (pásku) a následně předvedli své schopnosti a dovednosti.

Pro některé to byla úplně nová zkušenost. Adéla Kubičková a Zuzana Doubková skládaly zkoušku na nejvyšší technické stupně z celého oddílu. S jejich předvedeným výkonem, ale i s výkonem všech dalších 15 sportovců, byl mistr spokojen a na závěr přislíbil účast na některém tréninku v Protivíně. Tato pomoc posouvá taekwondo v Protivíně opět na vyšší úroveň.

Na závěr mi dovolte poděkovat za pomoc při realizaci těchto náročných zkoušek dětem, jejich rodičům, trenéru Zobalovi a příznivcům TEKWONDO v Protivíně.

Jihočeský Taehan klub bojových umění o.s.

Autor: Pepíno

 

INTRANET-PŘIHLÁŠENÍ

jméno:
heslo:

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

COBRA CUP 2018

10. 3.

PRAHA

Turnaj


Havířovský pohár poomse

11. 3.

Turnaj


Aprílový turnaj 2018

14. 4.

Turnaj


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz