25.1. - slavnostní vyhlašování výsledků soutěží Czech Taekwondo WTF

Otcem a tvůrcem celé myšlenky strukturované soutěže v jednotlivých kategoriích je Marek Doxanský, který je i základní osobností pražského kjorugi. Stál na začátku celého rozvoje soutěžního Taekwondo a věnoval této práci nesobecky obrovské množství energie.

Večerem provázela moderátorská dvojice: šéf svazu Bohouš Hybrant a šéf poomse Petr Limprecht, kteří během celého předávání sršeli vtipem. Nutno podotknout, že decentně a že se jim docela dařilo.

Oceňovaní mladí sportovci měli krom převzetí ceny za úkol odpovídat na otázky moderátorů a vpodstatě jednotnou odpovědí byla skromná informace o tom, že je taekwondo baví a jsou rádi, že jim jde. Mladí sportovci vystupovali skromně, odpovídali většinou stručně a sebevědomě.

Všichni vítězní vedoucí oddílů ocenili především schopnosti svých svěřenců a složili jim hold.

O show večera se starala Moohwa - národní exhibiční tým, který skvělými vstupy zvedal diváky ze židlí. Doplňovala je zpěvačka Martina Černá.

Společným zájmem nás všech je cesta jménem Taekwondo. Někdo jde za olympijským snem, jiný trénuje kvůli skvělé partě lidí. Pro radost a zábavu, která představuje pot a dřinu, za výsledky i pro vlastní rozvoj. Od oceňovaných trenérů padla slova: táhněme za jeden provaz, vytrvejte v tréninku, když vás rozhodčí potrestají, tak s láskou:).

Jan K. Novák

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

Seminář kyorugi a poomsae

5. 5.

Semináře a školení


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


Panter Cup 2018

12. 5.

Kalendář akcí


Hirundo Cup

26. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz