Zlatá medaile z Mistrovství Evropy Para Taekwondo

Dne 16.září 2016 se ve Varšavě v moderní sportovní hale Torwar konal pátý ročník Mistrovství Evropy v Para-Taekwondo. Toto mistrovství Evropy se zapsalo do historie tím, že se zde poprvé závodilo nejen v kyorugi (sportovní zápas), ale také v poomsae (technické sestavy). Turnaje se zúčastnilo rekordních 147 závodníků z celkem 32 zemí. To z turnaje udělalo prozatím nevětší Para-Taekwondo událost v historii. 

Vůbec poprvé se tohoto turnaje zúčastnila i závodnice z České republiky. Lenka Šimečková, která letos získala již zlatou medaili na Austrian Poomsae Para-Taekwondo Open, se tak stala vůbec první závodnicí, která na ME v para-taekwondo bojovala o medaile. 

Lenka byla na těchto závodech odměněna za svou neskutečnou píli a vytrvalost. Byla skvěle připravena a účast na turnaji brala od začátku nominace velmi vážně a svědomitě. Všechny své soupeřky porazila s velkým bodovým rozdílem a na konci dlouhého dne tak stanula na stupni vítězů se zlatou medailí. Při medailovém ceremoniálu a při české státní hymně bylo v jejích očích vidět slzy štěstí. 


INTRANET-PŘIHLÁŠENÍ

jméno:
heslo:

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

COBRA CUP 2018

10. 3.

PRAHA

Turnaj


Havířovský pohár poomse

11. 3.

Turnaj


Aprílový turnaj 2018

14. 4.

Turnaj


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz