Dominika Hronová stříbrná na Austria open!

 V neděli 4.6. se české reprezentaci podařilo získat další cenný kov z turnaje světového poháru. Postarala se o něj Dominika Hronová skvělým výkonem po třech vyhraných zápasech, kdy ji ve své kategorii zastavila až Chorvatka 4:0. Tato medaile je dalším cenným kovem do sbírky seniorských medailí z G-turnajů a jen potvrzuje formu Dominiky před nadcházejícím MS seniorů v korejském Muju.

Další povedené výkony předvedli Jakub Vaníček, kterého v bojích o medaile zastavil až vyšší soupeř z Bosny a Hercegoviny (2 vyhrané zápasy), Karel Adam, Iveta Jiránková a Natálie Benešová(1 vyhraný zápas), Petra Štolbová (2 vyhrané zápasy) nebo také Petr Štefl, Michaela Razímová a Pavel Bodlák, kteří sice svedli velmi vyrovnané zápasy se svými soupeř, nakonec však podlehli, ale jejich protivníci se probojovali ve svých kategoriích velmi daleko.

Děkujeme i všem ostatním za pěknou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů na domácích i zahraničních turnajích, z nichž většina přijde až po prázdninách. Věříme, že prázdniny také částečně přispějou k psychické i fyzické regeneraci našich závodníků a na příští Géčko, kterým bude Polish open vyjedeme v plné síle.

INTRANET-PŘIHLÁŠENÍ

jméno:
heslo:

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

COBRA CUP 2018

10. 3.

PRAHA

Turnaj


Havířovský pohár poomse

11. 3.

Turnaj


CZECH OPEN 2018

23. 6.

PRAHA

Turnaj


PRAGUE OPEN 2018

3. 11. - 4. 11.

PRAHA

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz