Austria open - 2x bronz a 3x 5. místo pro Czech team!

První červnový víkend vyjela česká reprezentace do rakouského Innsbrucku hájit národní barvy na turnaj Austria open, jeden z největších G-turnajů v Evropě. Vloni se na tomto turnaji sešlo kolem 2000 závodníků a bojovalo se na rekordních 18ti plochách. Letos byla konkurence o něco méně početná, zato objektivem trenérů českého národního týmu srovnatelná, ne-li kvalitnější.

Do bojů o medaile s úspěchem vstoupili David Šimek (2 vyhrané zápasy), který v semifinále těsně podlehl svému soupeři a jeho cesta za zlatem tak byla ukončena bronzovým úspěchem a z kadetského výběru Eliška Benešová (1 vyhraný zápas), která taktéž brala po povedeném výkonu bronz.¨

O něco méně, ale přece úspěšně se dařilo také Honzovi Fialovi (1 vyhraný zápas), kterému se sen o medaili rozplynul těsně ve čtvrtfinále a podobně také seniorským reprezentantům Petru Šteflovi a Ivetě Jiránkové (oba 2 vyhrané zápasy), kteří skončili jen těsně "pod bednou".

Všem reprezentantům děkujeme za jejich výkony a přejeme jim dalších úspěchů na turnajích Bratislava open a Czech open, kterých se někteří ještě před letními prázdninami zúčastní. 

INTRANET-PŘIHLÁŠENÍ

jméno:
heslo:

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

COBRA CUP 2018

10. 3.

PRAHA

Turnaj


Havířovský pohár poomse

11. 3.

Turnaj


Aprílový turnaj 2018

14. 4.

Turnaj


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz