David Šimek bronzový na Dutch open!

 Druhý březnový víkend vyjela česká reprezentace do holandského Eindhovenu hájit národní barvy na turnaj Dutch open, jeden z největších G-turnajů v Evropě. Letos vyjel Czech national team ve slušném počtu a společně s lidmi, kteří startovali za Czech team, bylo závodníků české národnosti na turnaji celkem 25.

Z 16 členů národního týmu se podařilo 10 z nich projít svým prvním zápasem, což považujeme na turnaji, jako je Dutch open, za skvělý výkon. Dalšími koly se pak ještě probojovala Áďa Šimánková, která ve svém třetím zápase prohrála v náhlé smrti a skončila tak ve čtvrtfinále; Dominika Hronová, pro níž skončila cesta za medailí také ve čtvrtfinále po dvou vítězných zápasech; Viktor Jankovský, který ve svém druhém zápase nedal šanci svému soupeři  a smetl ho 12:0, ale ve třetím kole prohrál těsně 1:2 s bulharským reprezentantem, taktéž ve čtvrtfinále a David Šimek, který si také poradil se svým druhým protivníkem a v semifinále po napínavém zápase šel do náhlé smrti, kde bohužel pro nás rozhodčí přiřkli vítězný bod z pěsti soupeři. David si tak svým skvělým výkonem zajistil bronzovou medaili.

Za Czech team se ještě výborně prezentoval Michal Polák z teplického oddílu, který na svém vůbec prvním G-turnaji vyhrál 2 zápasy a ve svých 10 letech si odvážel s sebou z Holandska bronzovou medaili. 

Czech National Team:

David Šimek - 3. místo (2 vyhrané zápasy)

Adriana Šimánková - 5. místo (2 vyhrané zápasy)

Viktor Jankovský - 5. místo (2 vyhrané zápasy)

Dominika Hronová - 5. místo (2 vyhrané zápasy) 

Iveta Jiránková - 5. místo (1 vyhraný boj)

Kristýna Drobná - 5. místo (1 vyhraný boj) 

 

Czech Team:

Michal Polák - 3. místo (2 vyhrané zápasy) 

INTRANET-PŘIHLÁŠENÍ

jméno:
heslo:

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

COBRA CUP 2018

10. 3.

PRAHA

Turnaj


Havířovský pohár poomse

11. 3.

Turnaj


Aprílový turnaj 2018

14. 4.

Turnaj


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz